-6.4 C
New York
January 22, 2022
DardaniaNews
Showbiz

Robert Berisha puthet në buzë në mes të emisionit me konkurrenten e “Talk Love Story”

Këngëtari dhe prezantuesi i njohur, RobertBerisha, ka qenë i ftuar së fundmi në spektaklin “Talk Love Story”.

Paraqitja e tij në studio i ka emocionuar të gjithë, por më së shumti konkurrenten e quajtur Kleona.

Në një moment, ajo është ngritur me lejen e prezantuesit Eni Shehu për të puthur këngëtarit nga Kosova.

Pasi e puthi në buzë, në publik filloi të ketë ovacione, ndërsa e gjithë situata është kaluar me të qeshura në studio si nga ana e Robertit, ashtu edhe nga konkurrentët e tjerë.

“Talk Love Story” është një emision i cili zhvillohet me katër personazhet kryesorë të spektaklit “Love Story”, si dhe konkurentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave.

Related posts

Skandal në “Big Brother”: Iliri thotë se qytetarët e Kosovës nuk janë shqiptarë

dardanianews

Mirë me vjehrrat por jo me burrat, aktorja shqiptare flet për ish-vjehrrat: E treta e vërteta

dardanianews

Thotë se “shet seks për pasagjerët”, stjuardesa anonime poston fotografi “nxitëse” të bëra në aeroplan

dardanianews