8.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Roberti nuk mungon me gjeste në fotot e Norës

Nora Istrefi ka publikuar imazhe nga karantina. E veshur me veshje ngjyrë të zezë, këngëtarja është shfaqur mahnitëse.

Nora, në pantallonat e ngushtë ka ekspozuar të pasmet e cila po duket tejet në formë. Po ashtu, ajo në njërën nga fotot shihet se ka vendosur edhe maskën mbrojtëse nga covid-19.

 

Nora ka shkrepur këto foto në një ambient të hapur.

Ajo mori komente dhe pëlqime të shumta, nuk mungoi edhe ai nga ish bashkëshorti i saj Roberti i cili ia ka pëlqyer fotografitë.

Bomb, femra më e bukur”/ E veshur me…, Nora Istrefi “çmend” fansat ...

Related posts

Vajza e Lutfi Hazirit me një foto të ‘nxehtë’, ekspozohet për ndjekësit në ditëlindjen e 21-të

dardanianews

A mendon se dashuria zgjat përgjithmonë? Ja si përgjigjet ish bashkëshortja e Afrim Muqiqit

dardanianews

Beatrix Ramosaj zhvishet e tëra, nuk dihen arsyet!

dardanianews