22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Roberti shkëmben puthje të zjarrtë me të dashurën e re

Ky Shën Valentin nuk e zuri ‘single’ këngëtarin e moderatorin kosovar, Robert Berisha.

Mbrëmë u tregua romantik ndaj të dashurës së re.

Në “Instastory” publikoi një video ku shihet duke darkuar bashkë.

Pasi bëjnë “gëzuar” Roberti nuk përmbahet dhe shkëmben puthje të zjarrtë në buzë me të./Indeksonline/

Related posts

Kujdes nga këto femra, janë tejet misterioze dhe ”të rrezikshme”

dardanianews

Gania publikon videon kur Santiana e kishte sharë me familje brenda shtëpisë së BBVK

dardanianews

Butrint Imeri nuk është “single”! Ju prezantojmë me partneren bukuroshe të këngëtarit

dardanianews