April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Kujt ia dedikoi Alby këtë Shën Valentin?

Madje ajo mbajti të informuar ndjekësit edhe për ditën e të dashuruarve.

Në Instagram ka publikuar një sërë fotografish të cilat dëshmojnë që këtë festë e ka kaluar me vajzën e saj.

“Dashuria ime e përjetshme” shkroi ajo krahas publikimit./Indeksonlinme/

 

Related posts

SHBA sanksionon ish-te dashurin e Leonora Jakupit, ish-drejtor i Prokurimit në Ministrinë e Tregtisë

dardanianews

Kjo është arsyeja që bën bashkë Leonora Jakupin dhe Jehona Sopin

dardanianews

Nëna e Rita Orës argëtohet me këngën e Dhurata Dorës, e këndon në veturë

dardanianews