26.3 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajmeSport

Ronaldo humb penalltinë, shpërthen në lot

Cristiano Ronaldo, nuk arriti të shënonte gol gjatë penalltisë, në fund të pjesës së parë të minutave shtesë të lojës.

Ai pas kësaj shpërtheu në lot.

Rezultati vazhdon të jetë ende 0-0, në ndeshjen mes Portugalisë dhe Sllovenisë.

Related posts

Milaim Zeka: Albin, çoi në burg këta persona, një pyetje për Kadri Veselin…

dardanianews

Heliumi në tullumbace i merr jetën një 5-vjeçari

dardanianews

Kurti zbulon propozimin e KFOR-it për veriun: Shpresoj që zgjidhja të gjendet sot në Bruksel

dardanianews