2.4 C
New York
February 3, 2023
DardaniaNews
FeaturedSport

Lajm fantastik: Borussia Dormund rikthehet në stërvitje ditën e hënë

Pas përfundimit të 14 ditëve izolim, Borussia Dortmund ka vendosur që futbollistët e saj t’i rikthehejë në stërvitje. Çdo gjë do të kryhet me shumë kujdes. Për të shmangur kontaktet, lojtarë do të kryejnë seancat fizike në dy grupe.

Verdhezinjtë imitojnë Bayern Munich, të cilët gjithashtu kanë planifikuar të kthehen në stërvitje në ditët e ardhshme.

Në këto ditë në izolim, ne kemi kryer stërvitje shumë të mirë. Unë do të doja që të ktheheshim në normalitet sa më shpejt, por e di që është akoma larg dhe se është e nevojshme të jemi të duruar. Por të qenit në grupe të vogla gjatë ditëve të ardhshme do të na bëjë mire të gjithëve, ” tha Emre Can për “Sport1” .

Related posts

Xhuli zbulon eksperiencën më të çuditshme seksuale, Lugati e pyet nëse ishte “treshe” (VIDEO)

dardanianews

Nga gjaku te salca/ I vrau dhe trupat i treti në acid, arrestohet pas 17 vitesh arrati vrasësi i “Ndraghetës”, ja puna që bënte për tu kamufluar në Francë

dardanianews

Kjo është arsyeja pse kurrë nuk u martuar Arjan Konomi!

dardanianews