2.5 C
New York
February 1, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Rreperja seksi provokon me pozat ‘hot’

Reperja Iggy Azalea ngacmoi fansat e veshur me të brendshme pasi hapi faqen e saj OnlyFans.

32-vjeçarja tregoi format e bëshme duke pozuar me të brendshme dhe një bluzë të vogël, teksa shikonte kamerën.

Flokët e saj të artë ishin të mbështjellë lart mbi kokë në stilin e një topuzi të çrregullt. Ajo shtoi në postim: “Përshëndetje” dhe vazhdoi të etiketonte fotografin.

Iggy njoftoi se do t’i bashkohej faqes për të rritur javën e kaluar, duke e ndarë lajmin me ndjekësit në Instagram.

360grade.al

Related posts

Publikohen fotografi, kështu dukej Antonela para ndërhyrjeve

dardanianews

Leonora Jakupi ikë nga coronavirusi me veshje transparente

dardanianews

Vajza tregoi një truk që e bën gjoksin e saj të duket tre herë më i madh

dardanianews