19.2 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Rrihen pas debatit në studion e RTK-së avokati Tomë Gashi me përfaqësuesin e PSD-së

Pas debatit ne studion e RTK 1, dy nga pjesëmarresit, Tomë Gashi dhe Nol Nushi u ndeshën fizikisht me njëri-tjetrin pas akuzave të ndërsjellta që hodhën mes vete gjatë debatit.

Ngjarja ndodhi brenda në studio, pas mbylljes së siglës së emisionit të moderuar nga gazetari Ritvan Berisha.
Tomë Gashi e ofendoi përfaqësuesin e PSD-së Nol Nushin se ka qene viktime e dhunes seksuale ne ambientet e VV kur ishte ende pjese e kesaj partie.

Related posts

Ja si e arsyeton Rexhep Selimi lejen për Jabllanoviqin që të shëtis lirshëm nëpër Kosovë!

dardanianews

Rusia shënon sot “Ditën e Fitores” mirëpo paralajmërohet humbja e saj nga Ukraina/ NATO kanë një thirrje për Putinin

dardanianews

Sali Berisha flet nëse do të jetë dëshmitar në rastin e Hashim Thaçit, nëse i konfirmohet aktakuza

dardanianews