5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Sa vjeç është në të vërtetë Hasbulla?

Blogeri Hasbulla Magomedov është një nga njerëzit më të njohur në 2022. Më shumë se 5 milionë njerëz janë abonuar në Instagramin e tij.

Shumë nuk e dinë ende se sa vjeç është në të vërtetë Hasbullah, duke pasur parasysh pamjen dhe zërin e tij të pazakontë. A është ky një i rritur apo një fëmijë?

Vetë Hasbulla nuk e fsheh moshën e vërtetë, në faqen e tij në Instagram tregohet se është 20 vjeç.

 

 

Related posts

500 euro për të rikthyer virgjërinë në këtë klinikë!

dardanianews

Këngëtarja që këndon në gjuhen serbe befason publikun: Jam shqiptare

dardanianews

Getinjo shtrihet në spital

dardanianews