15.7 C
New York
June 24, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Keqtrajtoi ish të dashurën, moderatorja shqiptare i kthehet ashpër Albano Bogdos

Kjo gjë ka irrituar jashtë mase moderatoren Einxhel Shkira e cila ka reaguar ashpër përmes një shkrimi në Instagram.

Moderatorja ka thënë që shpreson të jetë një shaka, dhe se gjërat në çift nuk ndahen në bazë të famës.

 

Uroj të ketë qenë një shaka kjo! Sepse është gjëja më stupid që mund të thotë dikush, sado i famshëm qoftë!! E kujt i plas nëse jemi të famshëm ose jo, apo kush ka më shumë folloë bën më shumë dëngla. Marrëdhënia në çift nuk bazohet te fama, por te ndjenjat dhe denglat nuk vijn si pasojë famës por e karakterit të njeriut… Mund të jesh i famshëm sa të duash por në fund të ditës i dashuri/dashura fle me ty në krevat jo me famën apo 1 milion ndjekësit në instagram. Asgjë personale por thjesht jam totalisht kundra kësaj logjike ku denglat ndahen në bazë të famës,”- shkruan Einxhel Shkira.

Related posts

Arta Nitaj shprehet se të gjitha gratë do të jenë shtatzënë pas karantinës

dardanianews

Përplasje e ashpër në televizion mes Labinot Tahirit dhe Leonora Jakupit në tv Dukagjini

dardanianews

Doli videoja e tij duke uruar ekipin serb, flet kryetari i delegacionit të Shqipërisë

dardanianews