22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Santiana: Partneri jem nuk ma ndalon me pas shokë, e din që jam tip ‘gango’, më shkon llafi ma shumë me meshkuj

Ish banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku ishte përfolur mjaftë shumë për afërsinë e saj me Bucin sa ishin brenda shtëpisë, edhe pse e njëjta ishte në lidhje jashtë.

Jo rrallë herë Santiana është përfolur për deklaratat e saj.

Së fundmi ajo gjatë një interviste ka folur lidhur me raportin e saj me meshkujt dhe sa e pengon kjo të dashurin e saj, Lirimin.

“Partneri jem nuk ma ndalë asnjëherë me pas shokë, mu m;bjen shume me punu me meshkuj se modele, jom pak tip ma “gango” edhe me përshtatet llafi ma shume me meshkuj”, tha Santiana në Klan Kosova.

Related posts

Digjet banesa e Naim Abazit dhe Mihrije Braha, brenda ishte djali i tyre me partneren

dardanianews

Ekspozoi të pasmet në foto, ndjekësit “shpërthejnë” keq ndaj Sara Hoxhës0

dardanianews

Fejohet vajza e Remzie Osmanit, publikohen fotot

dardanianews