26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë ka ekspozuar format e saj ‘bombastike’

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo nuk arriti finalen, mirëpo fitojë zemrat e pubikut me lojën jo fort të zakonshme që bëri, njofton ORAinfo.

Santiana pak ditë pasi doli nga shtëpia më e madhe në Kosovë, vazhdoi të jetë shumë aktive në Instagram.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet nga ashensori e veshur ngushtë dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Related posts

Nora Istrefi shfaqet në shtrat me Butrint Imerin

dardanianews

Video erotike me Ledri Vulën dhe sherri fizik me Dafinën për ish-të dashurin, si i la pas skandalet Juli i Big Brother Kosova

dardanianews

Befason Stresi, thotë se ka qenë në lidhje me dy nga vajzat e BBV 3

dardanianews