22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Sara Gjordeni do të rikthehet në Big Brother Vip Albania?

Sara Gjordeni, e cila disa javë më parë u eliminua nga ‘Big Brother VIP Albania’ pas një përplasjeje të ashpër me Françeskën, është pyetur nga ndjekësit nëse do të kthehet në ambientet e reality show-it.

Përgjigja e Sarës ka qenë e pakryer: “Si mendoni ju pas gjithçkaje që kam kaluar në atë big, duhet të kthehem”.

Ky koment tregon se, për të paktën, Sara ka qenë në mendime për një rikthim të mundshëm në “Big Brother”.

Ndërsa nuk ka një deklaratë zyrtare në lidhje me vendimin final të Sarës për të rikthyer, duket se ajo ka qenë në procesin e rishikimit të opsioneve dhe ndoshta ka përparë në ide të rikthimit në rrugëtimin e ‘Big Brother VIP Albania’.

Shiko foton:

Related posts

Olta për herë të parë rrëfen prapaskenat me Luizin gjatë xhirimit të filmit

dardanianews

Disa orë pasi Adisi i propozoi martesë Fifit, Adrola Dushi bën një postim të çuditshëm në Instagram

dardanianews

Xhuli Nura tregon format atraktive të trupit në fustan të kuq

dardanianews