22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Dalin rezultatet: Ja cilin banor votoi publiku për të dalë sonte nga BBV

Të gjithë djemtë e Big Brother VIP ishin në nominim këtë javë. Ishte Sara ajo që dërgoi djemtë në nominim pasi hapi kutinë e Pandorës. Kështu njëri prej tyre: Albi, Bardhi, Fationi, Juli, Gazi, Meritoni ose Romeo do lërë këtë të shtunë shtëpinë.Nga sondazhi i publikuar nga xing rezulton se banori që mund të lërë sot shtëpinë është Albi.

Albi ka marrë 40% të votave si banori më i votuar për t’u larguar nga Big Brother VIP.

Dalin rezultatet: Ja cilin banor votoi publiku për të dalë

Related posts

“Te sytë e tij shikoja botën’, Diola rrëfen si ra në dashuri me 77-vjeçarin

dardanianews

Skena të nxehta mes Heidit dhe Romeos +16

dardanianews

E papritur, ndodhi një tjetër propozim për martesë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

dardanianews