22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Selfie më seksi nuk do të shihni sonte

 

Lottie Tomlinson ka treguar asetet e saj në të brendshme rozë derisa ka bërë disa selfie të nxehta në krevatin e saj

Lottie Tomlinson është dukur e jashtëzakonshme kur ka shpërndarë foto të saj duke pozuar në të brendshme ngjyrë rozë.

Artistja 22 vjeçare e makeup, autore dhe modele i ka treguar këto foto në Instagram e të cilat i ka bërë para pasqyrës së saj.

Me njërën dorë në çarshavë të bardhë, Lottie i ka lënë pak vend imagjinatës derisa ka pozuar në të brendshme ngjyrë rozë. /GazetaExpress/

@Lottie Tomlison/Instagram
@Lottie Tomlison/Instagram
@Lottie Tomlison/Instagram
@Lottie Tomlison/Instagram
@Lottie Tomlison/Instagram
@Lottie Tomlison/Instagram
@Lottie Tomlison/Instagram
@Lottie Tomlison/Instagram
@Lottie Tomlison/Instagram

 

 

 

Related posts

Vajza e Danit publikon foton më të bukur me të dashurin

dardanianews

Raportuesja për Kosovën: Raporti i KE-së pozitiv, mund t’i bind shtetet e BE-së për liberalizim të vizave

dardanianews

Provokon avokatja shqiptare! Shfaqet pa të brendshme në fotografitë e fundit

dardanianews