9.2 C
New York
April 20, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Shaqiri në lidhje dashurie me këngëtaren e njohur nga Kosova

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti Xherdan Shaqiri janë në jë lidhje.
Shkak për këto aludime janë bërë udhëtimet e shpeshta të këngëtares drejt Anglisë dhe sipas burimeve, Xherdani është arsyeja që e shtyn.
Këngëtarja prej kohësh është larguar nga muzika dhe nuk dihen shumë detaje për jetën e saj personale, pasi gjithmonë ka preferuar ta mbajë të fshehtë.
Çifti ende nuk ka bërë publikuar foto të përbashkët në rrjetet sociale, megjithatë ne jemi në pritje.
Kujtojmë se dy vite më parë, Xherdani u përfol për një lidhje të cilën e kishte bërë edhe familjare, por nuk dihet se çfarë ndodhi me të!

Te dy e ndjekin ne instagram njeri tjetrin, dhe kohët e fundit ajo është parë dhe në Londër.

Related posts

“Lavire”: Fjolla Morina me akuza të rënda ndaj Morena Tarakut, Arbnora Ademajt e Shkenda Dubovës?

dardanianews

Serbia bën film për Reçakun, Vulin shkon në xhirime, e quan falsifikim dhe rrenë masakrën ndaj shqiptarëve

dardanianews

“Ne të dy jemi martuar”/ Semi Jaupaj sapo na ‘prezantoi’ publikisht partnerin e saj!

dardanianews