4.9 C
New York
January 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Shaqiri në lidhje dashurie me këngëtaren e njohur nga Kosova

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti Xherdan Shaqiri janë në jë lidhje.
Shkak për këto aludime janë bërë udhëtimet e shpeshta të këngëtares drejt Anglisë dhe sipas burimeve, Xherdani është arsyeja që e shtyn.
Këngëtarja prej kohësh është larguar nga muzika dhe nuk dihen shumë detaje për jetën e saj personale, pasi gjithmonë ka preferuar ta mbajë të fshehtë.
Çifti ende nuk ka bërë publikuar foto të përbashkët në rrjetet sociale, megjithatë ne jemi në pritje.
Kujtojmë se dy vite më parë, Xherdani u përfol për një lidhje të cilën e kishte bërë edhe familjare, por nuk dihet se çfarë ndodhi me të!

Te dy e ndjekin ne instagram njeri tjetrin, dhe kohët e fundit ajo është parë dhe në Londër.

Related posts

Hëna e Kuqe’ – eklipsi më i gjatë në 580 vitet e fundit ndodhë sot

dardanianews

Kjo është zgjidhja që Amerika ua propozon Kosovës dhe Serbisë për Ujmanin

dardanianews

Injoron shenjat paralajmëruese, notuesi brazilian futet në liqen – i vihet nga pas aligatorit që e kafshon në kraharor

dardanianews