25.4 C
New York
August 20, 2022
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armand Dukës

DURRËS– Një shpërthim me tritol është regjistruar mbrëmjen e sotme në shtëpinë e Kreut të Federatës Shqiptaret të Futbollit, Amrnad Duka. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 22:00 të mbrëmjes së sotme, në Durrës, ku banon edhe Duka. Vetëm kreu i FSHF-së është nisur me urgjencë nga Tirana drejt banesës së tij.

Paraprakisht raportohet se nga shpërthimi ka dëme materiale, kryesisht në portën e jashtme të shtëpisë. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.

Related posts

Lajmi i fundit: Kërcënim për një front të ri? ​Shkrepen tri raketa nga nga ky shtet drejt Izraelit

dardanianews

Insajderi publikon video që implikon burrin e Meliza Haradinaj–Stublla në blerje votash

dardanianews

Ish-këshilltari amerikan i Thaçit: Trump tradhtoi Kosovën, nuk ishte koha për të hedhur Albin Kurtin nën autobus

dardanianews