15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Shtatzënia mund të jetë arsyeja pse Getinjo dhe Vivien janë pajtuar?

 

Gjatë ditës së sotme kanë qarkulluar lajme të ndryshme që Vivien dhe Getinjo janë pajtuar

Pamjet që u postuan nga portali kosovar “Indeksonline” bën xhiron në rrjet, derisa çifti që u lidhën gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova u tha se janë ribashkuar.

E njëjta media ka shkruar se sipas thashethemeve “shkak për këtë u bë shtatzënia e Vivienit”.

Sipas kësaj Vivien është parë në oborrin e shtëpisë së Getinjos në Ferizaj, në një vend që ishte vendosur pas “Big Brother VIP Kosova”.

Fansat kanë shkruar në Instagram që Vivi ka barkun më të rrumbullakosur, e madje në një moment vendos dorën.

Kjo ka bërë që të përhapen thashethemet për një shtatzani të shqiptares, derisa ajo ka pasur të veshur një veshje serioze që mbulon barkun e saj derisa kjo ende nuk është e konfirmuar. /GazetaExpress/

Related posts

Seks në kohën e Koronavirusit, udhëzues se çka lejohet e çka jo!

dardanianews

Surpriza e shumëpritur: Olta dhe Luizi publikojnë pamje nga përgatitja e filmit ku do të luajnë së bashku

dardanianews

Kush do lërë sonte shtëpinë? Zbulohet vendimi i “Vëllait të Madh”

dardanianews