22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Shqipëri

“S’ka Zot”! Incident i rëndë gjatë faljes së Fiter Bajramit, një person hyn në sheshin “Skënderbej” dhe tenton të vetëdigjet

 Mëngjesin e sotëm besimtarët myslimanë kanë falur namazin e Fiter Bajramit  në sheshin “Skënderbej.”

Related posts

35 të shëruar, 17 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

dardanianews

KOMUNIKATË E NËNDEGËS SË LDK-së NË WILISAU!

dardanianews

4 ditë nga zhdukja e 24 vjeçares nga Skenderaj, familja ende në pritje

dardanianews