-9.3 C
New York
January 22, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Skandal në “Big Brother”: Iliri thotë se qytetarët e Kosovës nuk janë shqiptarë

Banori i shtëpisë shpesh ka marrë vëmendje me deklaratat e tij brenda shtëpisë.

Balerini i njohur, Ilir Shaqiri krahas momenteve të bukura ka pasur edhe debate të forta, shkruan lajmi.net.

Teksa po qëndronin në oborrin e shtëpisë, banorët kanë diskutuar teksa Iliri i drejtohet Dagz se është kosovarë dhe jo shqiptarë.

Njëri ndër ta është edhe ai me banorin nga Kosova Dj Dagz i cili iu kishte drejtuar se nuk është shqiptarë.

Ndryshe, kjo deklaratë e balerinit mori vëmendje edhe në rrjete sociale duke u shpërndarë me të madhe nga faqet e ndryshme.

Theksojmë se, Iliri është njëri nga banorët e pëlqyer nga publiku shqiptarë dhe kosovar, madje shpesh është vlerësuar edhe si i preferuari i publikut./Lajmi.net/

Related posts

Ekskluzive, Qeveria Me Listë Të Re Masash Emergjente, Bizneset, Shtyhen Pagesat Për Rrymë, Internet, Shërbime -Koronavirusi

dardanianews

Xhaxhai i Marigonës: Kufoma ishte në gjendje të rëndë, dukej si në filma horror!

dardanianews

Ushtari i UÇK-së revoltohet me Rexhep Selimin: Nga sonte e djegi librezën, turp Rexhep Selimi

dardanianews