15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Stresi publikon shifra marramendëse me para!

Stresi u përfol së fundmi për një lidhje dashurie të mundshme.

Ai sot morri vëmendjen e ndjekësve me një Instastory,shkrua Kosovarja.

Reperi i njohur ka publikuar foto të disa shifrave marramendëse të parave dhe disa  ora luksoze

Fansat kanë shpërndar foton e tij duke komentuar mbi shifrën që mund të posedoj artisti.

Related posts

Në temperatura të larta, Kiara Tito ka gjetur këtë formë për t’u freskuar

dardanianews

Këta janë tre banorët e Big Brother VIP Albania që po e agjërojnë Ramazanin

dardanianews

Leonora Jakupi shfaqet me bikine teksa i lagë këmbët në det

dardanianews