15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Gjendet 15-vjeçarja shqiptare që u raportua e zhdukur në Gjermani

Gjendet 15-vjeçarja shqiptare që u raportua e zhdukur në Gjermani

Është gjetur vajza 15-vjeçare me origjinë shqiptare e cila ishte raportuar e zhdukur në Gjermani që nga 11 shtatori.

Lajmin për gjetjen e saj e ka bërë familja.

Një nga familjarët e saj, përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se ajo tashmë gjendet në shtëpi.

“Shumë faleminderit të gjithëve. Sicili prej jush ishte i rëndësishëm në përpjekjet për ta gjetur atë. U jemi mirënjohës juve dhe Zotit”, thuhet në postim.

Related posts

Ish-futbollisti i Chelseas gjendet i vdekur nën rrënoja e tërmetit në Turqi

dardanianews

A u diskutua në mbledhjen e LDK-së dorëheqja e Zemajt?

dardanianews

Nga reshjet e mëdha të borës mbeti i bllokuar në veturë – rabini izraelit strehohet në xhaminë e Stambollit – kreu ritet fetare krah myslimanëve

dardanianews