18.9 C
New York
June 19, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Supermodelja me tatuazhin e Hashim Thaçit ndjehet e mërzitur…

Ndoshta duket e pazakontë, por ja që ka ndodhur në Kosovë.

Një supermodele nga Kosova, vdes për Hashim Thaçin, presidentin e Kosovës.

Për dashurinë e madhe që e ka ndaj presidentit, ajo me anë të tatuazhit e mbanë gjithmonë pas vete Thaçin.

Në krahun e saj e mban një foto të Thaçit tashmë te konkretizuar në tatuazh.

Modelja nga Vushtrria, Suzana Tahiri pas aktakuzës që është ngritur nga Gjykata Speciale për Thaçin dhe Kadri Veselin, po ndjehet e mërzitur.

“Nuk më duhet emri im, nëse nuk dal me thirr Hashim”, shkruan ajo në Facebook.

Tahiri kohë më parë, kur Hashim Thaçi ishte kryeministër i Kosovës, ka punuar në zyrën e tij.

Ndoshta afërsia e ka bë të vetën, që Suzana të shkruan edhe poezi për Thaçin.

“Rrezja e diellit ma puth ballin

Zemër kam Hashim Thaçin

Këto shkronja mund ti shkruaj me gjak

Me fal jetë më duket pak

M’ka fal zoti për një datë

Trupi im një flamur me bart”, shkruan Tahiri poezinë për Thaçin.

Related posts

Tayna i bashkohet fenomenit ‘TikTok’, me një vallëzim sensual paralajmëron këngën e re

dardanianews

Shaqiri në lidhje dashurie me këngëtaren e njohur nga Kosova

dardanianews

U pyet për shpalljen ‘non grata’ të Sali Berishës, Soni Malaj tregon si e priti lajmin

dardanianews