April 19, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Takohen Rama e Thaçi, pozojnë “vëllazërisht” para flamurit kombëtar

  1. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është takuar ditën e sotme me presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçin.

Rama i referohet takimit si vëllazëror, teksa të dy shfaqen të qeshur në një selfie.

Edi Rama

Me Presidentin e Kosovës, pas një bashkëbisedimi si gjithnjë vëllazëror??????

View image on Twitter

Related posts

Bundesliga pritet të rifillojë me 9 maj, me 126 persona në stadium!

dardanianews

Të hënën rinis Reforma Zgjedhore/ PS fton PD dhe LSI të ulen përballë në Këshillin Politik

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: Vrasje e rëndë në rrugën Prishtinë-Ferizaj

dardanianews