25.1 C
New York
June 24, 2024
DardaniaNews
FeaturedStili

Tayna ka shtuar shumë peshë në karantinë: Ja si duket ajo

Tayna ka gati tre javë e vetizoluar dhe qendrimi në shtëpi asaj i ka ndikuar në peshë, transmeton Gazeta Metro.

Edhe pse e izoluar ajo vazhdimisht ka mbajtur fansat me fotografi të saj.

Ndërsa së fundmi ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet me 7 kilograme plus.

“Më mirë me +7Kg? apo -7Kg?”, është mbishkrimi që Tayna ia ka lënë fotos, përmes së cilës në një mënyrë tregoi se ka shtuar peshë./gazetametro.net

Related posts

Gruaja dhe zhytësit që notojnë me peshkaqenin më të madh të botës (fotot)

dardanianews

Tragjike, dje kishte nisur punën si kamerier, plumbat i morën jetën 20-vjeçarit në Velipojë

dardanianews

Shtëpia e Bardhë: gjendja e Trump është më e rëndë sesa u tha më parë

dardanianews