13.6 C
New York
April 13, 2024
DardaniaNews
FeaturedStili

Tayna ka shtuar shumë peshë në karantinë: Ja si duket ajo

Tayna ka gati tre javë e vetizoluar dhe qendrimi në shtëpi asaj i ka ndikuar në peshë, transmeton Gazeta Metro.

Edhe pse e izoluar ajo vazhdimisht ka mbajtur fansat me fotografi të saj.

Ndërsa së fundmi ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet me 7 kilograme plus.

“Më mirë me +7Kg? apo -7Kg?”, është mbishkrimi që Tayna ia ka lënë fotos, përmes së cilës në një mënyrë tregoi se ka shtuar peshë./gazetametro.net

Related posts

Këta janë dy djemtë e axhës në dy parti të ndryshme, njeri nga ta u bë sot deputet

dardanianews

Lajmi fundit: Arrestohet Agim Ademi

dardanianews

Pesë krizat që mund të shndërrohen në Luftë të Tretë Botërore në vitin 2023

dardanianews