13.7 C
New York
February 29, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Tayna? Nuk keni parë nënën e saj, biondja “lë në hije” këngëtaren (FOTOT)

E ëma e Taynës ditën e sotme feston ditëlindjen. Këtë e ka berë vetë të ditur reperia përmes disa postimeve në “Instastory”.

Në një nga fotot ajo ka postuar një tortë dhe shkruan: Gëzuar ditëlindjen mami.

Ndërsa në një foto tjetër Tayna ka pozuar me të ëmën e saj bionde e cila duket shumë e re dhe në super formë. Ato duken si motra me njëra-tjetrën dhe jo nënë e bijë. Në foto vihet re edhe ngjashmëria që kanë.

“Gjeni mamin në foto”, shkruan reperja

Related posts

Fifi në lidhje me Fationin e “Për’puthen”, a është kjo arsyeja e largimit të tij?

dardanianews

Linda Halimi publikon një video ‘të nxehtë’ ,Gati si në ‘OnlyFans’!

dardanianews

Njihuni me të dashurin e Santianës

dardanianews