25.4 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Sport

Trajneri i Bayern Munchen: Po, e kam marr edhe kosovarin me vete, është talent i madh

ulian Nagelsman e ka konfirmuar që në skuadrën e parë të Bayern Munchen do të jetë edhe kosovari, Arijon Ibrahimovic.

Trajneri gjerman e ka vlerësuar lart talentin kosovar.

“Po është e vërtetë që do të udhëtoj me ne. Ai është shumë i ri, por ka një talent. Është shumë i shpejtë dhe luan shumë mirë me dy këmbët” ka thënë Nagelsman.

Bayern – Monchengladbach luhet nesër nga ora 20:30. Bayern përballet me shumë mungesa në këtë ndeshje për shkak të Covidit dhe mbetet të shihet nëse do të debutoi kosovari 16 vjeçar./Indeksonline/

Related posts

U PËRFOL SE LIMAJ URDHËROI VRASJEN E TIJ NË LUFTË, TASH MUND TË BËHEN BASHKË NË QEVERI

dardanianews

Ligji i ri i pagave – sa do të jetë paga e një polici, një mjeku, një mësimdhënësi, dhe një zjarrëfikësi – Gazeta Blic sjell detaje nga ky ligj

dardanianews

Fakte “historike”, pse amerikanët u çmendën këto ditë pas letrës higjienike

dardanianews