22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Shqipëri

U shfaq me kunatin e Lulzim Bashës? Flet Dritan Leli

Kryebashkiaku i Vlorës ka përgënjeshtruar lajmet që kanë qarkulluar në media se është shfaqur duke biseduar me kunatin e kryedemokratit Lulzim Basha.

Leli shprehet se personi me të cilin ai shfaqet në video është inxhinier dhe pedagog duke theksuar se kunatin e Bashës nuk e njeh dhe nuk e ka takuar asnjëherë në jetë.

“Për të gjithë ata që nxjerrin çfarë duan e nuk shohin çfarë nxjerrin, me gjithë skenarët e qëndisur, më duhet të them se në videon e publikuar nga media, ndërkohë që është duke u zhvilluar Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste, jam duke biseduar me inxhinierin e pedagogun vlonjat Idlir Dervishi, në oborrin e Akademisë së Arteve, pranë Universitetit Politeknik, ku Idliri punon!

Kunatin e Lulit, as nuk e kam parë, as nuk e kam takuar ndonjëherë në jetë”, shkruan Leli.

Related posts

Shoferi i Ministrit Blerim Reka rezulton pozitivë me Covid-19

dardanianews

A DO TË KETË PROTESTË NGA VV MË 4 MAJ – FLET ALBIN KURTI

dardanianews

Vjosa Osmani i reagon ashpër Isa Mustafes

dardanianews