15.7 C
New York
September 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Vajzat e Lutfi Hazirit, i vën ‘flakën’ rrjeteve sociale

Vajzat gjithmonë janë të mirat e shtëpisë, e hareja e familjes.

Padyshim se të tilla janë edhe për kryetarin e Gjilanit, tri vajzat e tij.

Lotina, Mimi e Kënga janë bërë së bashku duke i vënë ‘flakën’ rrjeteve sociale.

Secila më e formësuar se tjetra vajzat shfaqen në fotografinë e përbashkë

Related posts

Ka pasion armët dhe videot provokuese/ Kush është gazetarja që doli me bikini poshtë zyrës së Ramës (FOTO)

dardanianews

“Kosova kufizohet me Greqinë”, Deamishel dështon me përgjigjen në Big Brother VIP Albania

dardanianews

A është ky reperi i famshëm që Xhulin po e pret jashtë BigBrother-it? – JA FAKTET!

dardanianews