23.2 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

Vajzat e Vjosa Osmanit mbushën 6 vjet, kështu i uron ajo

Sot kanë ditëlindjen vajzat binake të kryeparlamentares, Vjosa Osmanit.Ajo postoi një fotografi të bukur të vajzave të saj, ku shihen duke u përqafuar dhe para tyre kanë një ëmbëlsirë shkruan Indeksonline, përcjell GazetaBlic.“Dy dritat e syve, sot i mbushën 6 vjet”, ka shkruar ajo.

Fotografia menjëherë filloi të merrte pëlqime dhe urime të shumta që i bënë vajzave të saj.

View this post on Instagram

Dy dritat e syve, sot i mbushën 6 vjet 🥰🥰

A post shared by Vjosa Osmani (@vjosa.osmani) on

Related posts

I dyshuari nga Rahoveci për vrasjen dhe djegien e vëllait, e kishte vrarë edhe gruan para disa vitesh

dardanianews

Avokati Halilaj tha se atentatin ndaj tij e bëri Sami Lushtaku, vjen kundërpërgjigja e këtij të fundit – ja çfarë paralajmëron

dardanianews

Carla Del Ponte kërkon urdhër arrest për Putinin: Ai është një kriminel lufte

dardanianews