5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedKronika e zezë

Vdiq duke luajtur futboll, sot varroset mjeku nga Gjilani

Stomatologu nga Gjilani, Rasim Sefiu i cili vdiq papritmas në moshë të re, do të varroset sot në varrezat e fshatit Remnik.

Familjarët kanë bërë të ditur se varrimi i të ndjerit do të bëhet në ora 16:00 në varrezat e fshatit.

Sefiu ka vdekur në moshën 34 vjeçare, pikërisht në tre vjetorin e vdekjes së babait të tij, i cili po ashtu kishte qenë mjek i njohur në Gjilan.

Për vdekjen e tij kanë shprehur ngushëllime kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni dhe ish kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se Sefiu humbi ndjenjat në fushë gjersa po luante futboll me kolegë të tij, dhe nuk arriti të mbijetoj sulmin e pësuar.

Rasim Sefiu ishte specializant në lëminë e parodontologjisë dhe mjekësisë orale

Related posts

Dhjetë kërkesat urgjente që Ibrahim Rugova ia kishte bërë Perëndimit në vitin 1993 (Dokumenti)

dardanianews

Xhuli zbulon eksperiencën më të çuditshme seksuale, Lugati e pyet nëse ishte “treshe” (VIDEO)

dardanianews

Shembet një pjesë e një restoranti në Stamboll, njerëzit përfundojnë në det

dardanianews