15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Futet droni në “BBVA” për Luizin, veprimi i papritur i produksionit

Luizi vazhdon të merr përkrahje të madhe nga publiku.

Ai edhe sot ka marrë surpriza nga fansat e tij përmes droneve.

E befasirat e tilla nuk po publikohen në faqen e ‘Instagramit’.

Por megjithatë ato po publikohen në rrjete tjera sociale. Droni duket të ketë rënë në oborrin e shtëpisë, por që më pas kamerat u hoqën nga ai drejtim dhe mikrofonat u ndalën.

Kujtojmë që ditën e djeshme ai pranoi një befasi të tillë por që produksioni urdhëroi banorët të futen brenda.

 

Tags: 

Related posts

Imazhe që tregojnë bombarduesin ‘e çmuar’ supersonik bërthamor të Putinit të shkatërruar plotësisht nga droni kamikaz ukrainas

dardanianews

Djali i Edi Ramës në një lidhje ? Vajza misterioze krah tij në stadium shton dyshimet

dardanianews

Adriana Matoshi: Kur jam njoftuar me Keithin, kam thënë me vete ‘pse vajza ime nuk e ka një fat si ky, që të ketë dikë të tillë në krahë’

dardanianews