15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Vesa Smolica pranon se rri lakuriq në banesën e saj gjatë karantinimit

Shumë emra të njohur të estradës po u kthejnë përgjigje ndjekësve të tyre në Instagram, gjatë këtyre ditëve në karantinë, shkruan lajmi.net.

Vesa Smolica ka zbuluar një detaj derisa dikush e ka pyetur nëse po endet e zhveshur brenda banesës së saj.

Përgjigja e Vesës ishte ‘po’, duke lënë të kuptohet se ajo po e ‘shijon’ në maksimum karantinimin andaj nuk e ka pasur problem edhe ta pranoj një gjë të tillë.

Këngëtarja ndër të tjera po punon për projekte të reja muzikore dhe po e shijon suksesin e atyre paraprake./Lajmi.net/

Related posts

Me tanga ngjyrë limoni e dantella, yjet “çmendin” fansat në fotot e fundit

dardanianews

Maturantja nga Suhareka shtyhet me VIP’a, e blen fustanin me çmim marramendës 

dardanianews

Krizë në çift: Çka po ndodh me Luizin dhe Kiarën? Ajo bën veprimin që askush nuk e priste

dardanianews