5 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Video: Momenti kur përplasen me fjalë fyese Tomë Gashi dhe Milaim Zeka

Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Milaim Zeka janë sharë karrshi njëri-tjetrit drejtëpërsëdrejti në emision.

Gjithçka filloj kur Milaim Zeka e quan Tomë Gashin gjykatës të Millosheviqit.

Ai vazhdon duke e përmendur një dokument që Gashi i ka publikuar.

Ndërkohë Gashi i thotë se nuk ka pasë opinion për këtë çështje dhe Zeka fillon me sharje.

“Kur të foli unë Tomë mos ha m** me folë”, thotë Zeka.

E menjëherë pas kësaj shpërthen Gashi me sharje e ofendime dhe e lëshon studion.

“O ma hongsh ti mu… shko në tre p**** të nanës, edhe ju me Milaim znaqkën s’keni mundësi me më thirrë”, ka thënë Gashi.

“Me kondoma mos më thirrni me folë”, shtoi Gashi.

 

Related posts

Sekretari i EFJ-së: Vuçiq e Thaçi po përdorin krizën me koronavirus për të nxitur tensione në veri

dardanianews

Kështu e komenton Korab Sejdiu, raportin që e nxjerr Vjosa Osmanin si politikanen më të pëlqyer në Kosovë!

dardanianews

Djali i deputetit të vrarë, ka një thirrje për militantët e LDK-së – kjo është për të mirën e përgjithshme

dardanianews