11.1 C
New York
May 8, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Nora Istrefi shfaqet në shtrat me Butrint Imerin

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë Butrintit me të cilin pritet ta sjellin këngën e re.

 

Related posts

**GJEST FANTASTIK** Adelina Ismaili Dhuron 12 Shtëpi për Familjet në Nevojë

dardanianews

Djali i Thaçit e Veselit dalin për kafe, Klestori e quan vëlla Endritin

dardanianews

Sportistja shqiptare zhvishet, pa frymë i lë të gjithë

dardanianews