5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

VIDEO/ Spikerja e lajmeve habit me nisjen e edicionit: Unë jam me Luizin dhe burrin e ardhshëm e dua fiks si ai

Spikerja e RTSH Eri Muco bëri një deklaratë të papritur në mbështetje të Luiz Ejllit, konkurrentit të “BBV”, i cili është kthyer në një afeksion për një pjesë të mirë të publikut.

Në një video që po qarkullon në rrjet, ajo shihet teksa duke hapur edicionin informative thotë: “Para se të filloj këtë ditar, doja t’ju thoja se unë jam me Luizin.

Dhe nëse do të martohem bashkeshorti im i ardhshëm duhet të jetë si Luizi”, dëgjohet të thotë spikerja.

Këtë video spikerja e ka shpërndarë edhe vetë në rrjetet e saj sociale.

Related posts

“Vendosa kamera të fshehta, por kapa burrin duke bërë seks me të shtrenjtën time”

dardanianews

Rinoqerontët i vërsulen turistëve në parkun nacional në Indi, duke ikur rrokullisen me veturë – lëndohen të gjithë

dardanianews

Zyrtarë rusë prapa shpinës së Putinit kërkojnë marrëveshje për fundin e luftës

dardanianews