5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj së bashku me pushime në ishull, publikojnë imazhe atraktive në bikini për ndjekësit

Bukuroshet shqiptare, Arta Nitaj dhe Arta Elezaj, kanë zgjedhur që së bashku të bëjnë disa ditë pushimi së bashku.

Ato kanë publikuar në rrjetet sociale gjatë këtyre ditëve disa fotografi të përbashkëta, ku shihen duke kaluar çaste të mira së bashku.

Bukuroshja dhe aktorja me prejardhje nga Peja ishte ajo e cila fillimisht ndau me ndjekësit një video atraktive në InstaStory.

Ajo pozoi me një palë bikini shumë ngjyrëshe, teksa vinte në pah linjat e saj atraktive trupore.

Nitaj i kishte stiluar flokët e saj në gërsheta, njëlloj si mikesha tjetër e saj, Arta Elezaj, me të cilën gjithashtu publikoi një imazh të përbashkët.

Reklama

“Vajzat e ishullit”, ka shkruar mikja e tyre e cila ka publikuar fotografinë e dy Artave.

Përndryshe, Arta Nitaj dhe ajo Elezaj u njohën së bashku gjatë eksperiencës së përbashkët në hit-serialin “O Sa Mirë”. /Telegrafi/

Related posts

Arta s’i ndal provokimet, foto e fundit është tepër “hot”

dardanianews

Arta Elezajt i del video duke u puthur e prekur me një burrë në shtrat VIDEO

dardanianews

Urime ditëlindjen e 14-të Kosovë, të dua shumë”, Rita Ora e Dua Lipa urojnë Ditën e Pavarësisë

dardanianews