25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbizSondazh

Votoni/ Kush del të shtunën nga Big Brother VIP?

Françeska, Meritoni, Ilnisa, Egla, Roza, Erjola dhe Ledjona janë të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP. Njëri prej tyre do të lë shtëpinë të shtunën. Votoni në sondazhin e mëposhtëm se cili banor mendoni se do largohet;

Voto këtu:   https://strawpoll.com/61gDmq2xOZw

Related posts

Blerina Kllokoqi Rugova flet për idenë e treguar që Princ Leka të martohej me vajzën e Ibrahim Rugovës: Teuta ka qenë shumë e re atë kohë

dardanianews

Pasi e kuptoi se Blero ka tentuar ta tradhtoi në martesë, Teuta bën reagimin që askush se priste

dardanianews

Upsss, Gresa Hotit i del komplet gjoksi mbrëmë gjatë intervistës së fundit

dardanianews