22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
ShowbizStili

Ndodhi edhe kjo. Nxënësi puth mësuesen me plot pasion në mes të orës (VIDEO)

Një profesoreshë universiteti është përjashtuar nga posti i saj pasi doli një video e saj ku ajo puthte një nga studentët e saj në mes të klasës.Pamjet me poshte!

Sjellja e keqe u regjistrua nga kolegët e Romeos në Universitetin Shtetëror të Transportit në Nizhny Novgorod dhe ndërkohë portalet atje raportuan se videoja është bërë vitin e kaluar ku thane se mësuesja përfshihej shumë lehtë në aventura romantike.

Sa i përket institucionit arsimor ku është filmuar skandali, përdoruesit e rrjeteve sociale supozojnë se joshësi i ri ka qenë në moshë mbi 18 vjet ndaj në këtë kontekst as portalet ruse nuk kanë përmendur ndonjë hetim. Shiko videon ne vazhdim …

Për momentin nuk mund të konfirmohet nëse profesoresha është shkarkuar vërtet për këtë shkak.

http://gazetaime.online/wp-content/uploads/2024/02/original.mp4?_=1

Related posts

U tha se u nda me të dashurën pasi flirtoj më njërën nga vajzat në ‘’Ferma Vip’’, reagon Robert Berisha

dardanianews

Iku Ilnisa dhe i vardisesh Meritonit”/ Juli ia thotë në sy Rikes

dardanianews

Si ishte takimi i Santianës me të dashurin pas daljes nga Big Brother?

dardanianews