22.4 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
LajmeShowbiz

Xhuli në PDK? Flet para Vlora Çitakut e Blerta Deliut

Deputetet Vlora Çitaku dhe Blerta Deliu së bashku me Juliana Nura kanë qenë të ftuara në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku kanë folur për 8 marsin, ditën e gruas.

Ndër të tjera, gjatë kësaj interviste të udhëhequr nga moderatori Shpend Lipa, Juliana Nura tregon se a do i bashkohet PDK-së.

Se cila o përgjigja e saj, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.

Related posts

Kiara Tito sot ka dy arsyeje për të festuar

dardanianews

Pak para nisjes së ‘prime’ të BBVK, Lumbardhi shfaqet me këmishën me Ibrahim Rugovën – FOTO

dardanianews

Çfarë lidhje familjare kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

dardanianews