April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Alba sjell foto me nënën, është kaq e re dhe e bukur sa duken si të ishin motra

Alba Vukaj është ish banorja e Big Brother Vip Kosova që mori vëmendje të madhe në publik.

Ajo ka kaluar disa ditë pushimi me familjen duke sjellur për ndjeksit shumë pamje nga atje.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto krah nënën së saj duke i uruar 8 marsin.

Sigurisht, gjithë vëmendjen e mori nëna e saj pasi po duket kaq e re dhe e bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

 

Related posts

Si e priti Kiara dhe Luizi lajmin e ëmbël të shtatzënisë?

dardanianews

Nuk e paskemi ditur se Xhuli ka motra binjake, nuk do ta besoni sa shumë sexi qenkan!

dardanianews

Këngëtarja rumune këndon këngën për Adem Jasharin: Zemra ime qan për vuajtjet që keni kaluar

dardanianews