5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Xhuli Nura tregon se kur e ka humbur virgjërinë

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Gjon Karrica, ditën e sotme (e hënë) ka pasur një sërë pyetjesh për banorët e tjerë.

Kësaj radhe, Lugati e pyeti banoren Xhuli Nura se në çfarë moshe e ka humbur virgjërinë.

Pyetjes nuk ka hezituar që t’i përgjigjet bukuroshja nga Drenica, duke i thënë se kjo ka ndodhur shumë vonë.

“Nuk flas për këto gjëra se janë shumë personale, por ka ndodhur shumë vonë”, ka thënë Nura.

Ata më pas filluan ngacmimet me njëri-tjetrin e shakatë nuk munguan në këtë rast.

Foto: Screenshot/YouTube

Xhuli përndryshe është njëra nga banoret më të komentuara në BBVK, e cila deri më tani ka bërë shumë zhurmë për qëndrimin në shtëpi.

Ajo mes tjerash ka bërë rrëfime të shumta edhe për jetën personale. /Telegrafi/

Gjoni, Julianës: Kur e ke humbur virgjërinë?  - Big Brother VIP Kosova

Related posts

MORENA SHFAQET NË BIKINI DHE SËRISH E PËRMEND LOKACIONIN

dardanianews

Motra e presidentes Osmani e tepron me fustanin e shkurtë që ka veshur

dardanianews

Shota: Gjatë xhirimeve në kohë lufte, e kam mbajtur në gji një 18 vjeç, por kujtova se ishte fëmijë (VIDEO)

dardanianews