2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Lajme

Zafir Berisha tregon publikisht passwordin e Facebook-ut e tij

Koordinatori Nacional për Siguri Kibernetike në Kosovë, Zafir Berisha, ka treguar në emisionin DPT te Fidani të T7 se cili ishte fjalëkalimi i tij në Facebook.


Llogaria personale e tij u thye nga hakerët pak orë pas emërimit të tij në pozitën e re.

Berisha thotë se tani e ka rikthyer nën kontroll llogarinë e tij dhe e ka ndërruar fjalëkalimin.

“Fjalëkalimi im ishte Prizreni123. Por e kam marrë mësimin. Tani fjalëkalimi im është më i vështirë”, thotë ai”, tregoi Berisha.

Related posts

Ambasada britanike publikon fotografitë e partive që po shkelin masat

dardanianews

LDK po vetëfundoset”, vjen paralajmërimi i fundit për partinë e Mustafës – këtë synim e ka ai dhe Veliu

dardanianews

Homazh në nderim për jetën dhe veprës madhore të Sali Çekajt

dardanianews