8.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Shëndetësi

0 raste të vdekjes, 33 raste të reja me Covid-19

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka njoftuar se sot kanë rezultuar 33 persona pozitivë me COVID-19, shkruan IndeksOnline.

Zemaj tha se gjatë 24-orëve të fundit, nuk ka asnjë rast të vdekjes

“Ndërsa gjatë 24-orëve të fundit, nuk ka asnjë rast të vdekjes së pacientëve nga Covidi-19, 46 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin, ndërsa nga 711 testime që janë bërë, pozitivë kanë rezultuar 33!”, tha ai./IndeksOnline/

Related posts

Rita Ora dhe nëna e saj pushtojnë titujt e mediave britanike: Nëna e një ylli që rikthehet në vijën e parë të frontit si mjeke

dardanianews

Vjen lajmi i mirë! Japonezët gjejnë zgjidhjen, ky është ilaçi që shëroi pacientët me koronavirus për 4 ditë

dardanianews

1314 TESTIME, 683 TË SHËRUAR DHE 468 RASTE ME COVID-19!

dardanianews