2.9 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Showbiz

52 vjece! Eli Fara vesh “t.angat” mbrapsht, dalin pamjet që po çm endin rrjetin (FOTO)

Këngët Eli Fara, është ndër femrat më të komentuara në showbiz, për pamjen e saj fizike që nuk ndryshon, pavarësisht se vitet ikin. Po aq e bukur si në fillimet e saj, Eli Fara tërheq vëmendjen me fizikun e saj.

Por, kësaj radhe, një detaj që të jep përshtypjen e gabuar, është vënë re në veshjet e saj, dhe po bën xhiron në rrjet. Duket sikur këngëtarja të ketë veshur të mbat hurat nga koka, në bust. Në formën e të br endshmeve s.eksi, fotot përcjellin një tjetër përshtypje në veshjet e Eli Farës.

Related posts

19 vite më parë, nuk do ta besoni si dukej atëherë gruaja e Sinan Vllasaliut

dardanianews

Dafina Zeqiri ia plotësoi dëshirën për bashkëpunim, tani Tayna po mundohet ta thumbojë atë!

dardanianews

Thotë se “shet seks për pasagjerët”, stjuardesa anonime poston fotografi “nxitëse” të bëra në aeroplan

dardanianews