22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

A do ta falnit edhe ju të dashurin, si Bora Donaldin?

Bora Zemani për kohë të tëra ishte kryefjala e shoëbizit shqiptar.

Ajo, e pati kulmin e vëmendjes gjatë kohës që Donaldi ishte në “Big Brother VIP Albania”.

Të gjithë po flisnin për Boren dhe atë se si ja punoj pas shpine ish i dashuri, që i dha indikacione se mund të rikthehen sërish bashkë.

Mijëra femra janë solidarizuar me prezantuesen e njohur, e cila konsiderohet si më e bukura dhe më e ëmbla e ekranit shqiptar.

Related posts

Dikur nuk e pëlqente, Luizi bën veprimin e papritur për shoqen e Kiarës

dardanianews

Raportuesja për Kosovën: Raporti i KE-së pozitiv, mund t’i bind shtetet e BE-së për liberalizim të vizave

dardanianews

Linda vazhdon me deklarata: Ledri Vula më ka shkruar në Snapchat

dardanianews