10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

A DO TË KETË PROTESTË NGA VV MË 4 MAJ – FLET ALBIN KURTI

Militantë e përkrahës të shumtë të Lëvizjes Vetëvendosje po paralajmërojnë protesta pas datës katër maj, kur edhe përfundon kufizimi i lëvizjes.

Kryeministri i shkarkuar, Albin Kurti, para medieve deklaroi se nuk dëshiron t’i ndalojë qytetarët të mbajnë protesta.

“Unë nuk jam këtu t’i ndalojë protestat e qytetarëve”, deklaroi Kurti.
Ai shtoi se nuk është përcjellës i rrjeteve sociale dhe nuk di se çfarë bëhet aty./Insajderi.com/

Related posts

Mësohet personi që bindi Haxhi Shalën ta votojë Qeverinë Hoti

dardanianews

Askush mbi shtetin, Policia gjobit në shesh ish-ministrin e Arsimit, Shyqyri Bytyqi

dardanianews

Haxhi Avdyli: Do të dëgjojmë zërin e qytetarëve nëse duhet të vazhdojmë më tutje në LDK

dardanianews