19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Adelines i ndodh e papritura, ekspozon gjoksin ‘aksidentalisht’ derisa është duke ecur

Adelina Tahiri është një nga këngëtaret më të komentuara.

Edhe pse ka shumë kohë që nuk ka ardhur me projekte të reja ajo komentohet për jetën private.

Madje sidomos për jetën luksoze që bën e që reklamon edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku vë në pah gjoksin duke ecur./InfoKosova/

Shiko videon:

Related posts

Leonora Jakupi sonte hyn në “Big Brother VIP Kosova”

dardanianews

Santiana ia fërkon shpinën Bucit në orët e hershme të mëngjesit

dardanianews

Bora Zemani dhe Atdheu bashkë në makinë, ndalohen nga policia!

dardanianews