26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Stresi tallet keq me Bucin para Veronës

Mbrëmjen që lamë pas, janë takuar disa ish banorë të “BBVK”, në mesin e tyre Stresi,Buci dhe Verona.

Në një video të publikuar nga Verona shihet Stresi deri sa i thotë Bicit “Qoje kryt”.

Të qeshurat ishit pafund në imitimin e Veronës, shkruan “Kosovarja”.

Duket se ish banorët, kaluan një mbrëmje të lumtur së bashku ku prezent ishin Shqipja,Lumbardhi, Kaderi e shumë personazhe të njohura në vend.

Related posts

Xhuli është personazh mjaftë i përmendur në media rozë.

dardanianews

Alba ua heq kurreshtjen të gjithëve, publikon foto të nxehta nga plazhi

dardanianews

Largimi i papritur nga Big Brother VIP Albania 3, reagon Drini Zeqo

dardanianews