22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Sara i kthehet Rozës për akuzat ndaj Bardhit: Te*tikujt ia kam prekur unë çdo natë ….

Sara dhe Roza kanë debatuar ashpër me njëra tjetrën, pasi Roza i tha Sarës se Bardhi nuk di ta mbrojë. Por kjo e fundit tha se Bardhi e ka treguar në shumë raste burrërinë dhe vendosmërinë në marrëdhënien mes tyre.

Sara: Ti më përmend mua te Bardhi, sa herë do t’i tregosh paburrërinë, i thua ti s’ke mbrojtur të dashurën tënde!

Roza: Po! Patjetër!

Sara: Testikuj ka, ja kam prekur unë çdo natë! Nuk i thuhet një burri ti nuk ke testikuj!

Roza: A i paska? Atëherë ta tregonte këtë gjë që nga dita e parë!

Sara: Burrninë e ka treguar ai, në ca raste që i di veç unë!

Related posts

Ia premtoi 30 mijë euro – Xhuli i kundërpërgjigjet Stresit: Nuk pritet asgjë prej një rrenci

dardanianews

Politikanë; Pritne, pritne se po ju vjen…Xhuli!

dardanianews

U zunë për Big Brother VIP? Arbana Osmani thyen heshtjen, flet për prishjen e raporteve me Luana Vjollcën

dardanianews